آنژیوگرافی و فوندوس کمرا

TRC-50DX, Fundus camera

سری TRC-50DX به خودی خود استاندارد طلایی در تصویربرداری شبکیه است.  بیشترین سازگاری را نسبت به دیگر دوربینهای شبکیه داراست و پیچیده ترین و کامل ترین دوربین در جهت عکسبرداری از شبکیه بر روی این دستگاه موجود میباشد. TRC-50DX بنیه کلینیک است. این دوربین همه کاره فوندوس برای تصاویر رنگی فوندوس ، تصاویر red-free و تصاویر FA است.  TRC-50DX با ICG و Auto Fluorescene نیز ارتقا میابد.

Spaide Autofluorescence Filters

فیلترهای Spaide AF فیلترهای Auto Fluoresceine بهینه شده ای هستند که برای کار با سیستم IMAGEnet Topcon طراحی شده اند، که توسط دکتر Richard F. Spaide, MD of Vitreous Retina Macula Consultants of NY گسترش یافته‌اند. این فیلترها تقریباً 20 برابر کارآمدتر از فیلترهای FAF نسل فعلی هستند و 40٪ کمتر در معرض نور قرار دارند.

Ease of use

صفحه لمسی به اپراتور اجازه می دهد تا بین صفحات به راحتی جابجا شود. TRC-50DX به طور خودکار فیلترهای صحیح را انتخاب می کند. تنظیمات فلش را می توان با یک صفحه لمسی نیز انجام داد ، که برای اپراتور بسیار مناسب است. به اصطلاح Split Image Focus عکاس را قادر می سازد تا با حداقل تلاش، تصاویر واضح را ثبت کند.

ویژگی های کلی

Colour, red-free, fluorescein standard

ICG, autoflourescence optional

20°and 35°and 50° angle available

Easy to use touch screen control panel

Easy focusing system with split focus bars

Can be used with a wide range of digital cameras

IMAGEnet i-base connection

محصولات دیگر

R-Evolution

r-evolution طراحی شده برای اجرای فن آوری های نوآورانه و رویارویی با همه نیازهای جراحی از طریق سخت افزار و نرم افزار سیستم پمپ دوگانه مایعات R-Evolution® توسط یک سیستم پمپ دوگانه ، بر اساس آخرین فناوری ، یکی با کنترل جریان (پریستالتیک) و دیگری با کنترل خلاء اداره می شود. انتخاب آسان بین پمپ…

PDT

لنز ولک مدل PDT