تنومتری و پکیمتری کامپیوتری مدل CT-1P

CT-1P, Non-contact tonometer

CT-1P  شیک و جمع و جور به دلیل صفحه لمسی کنترل قابل چرخش ، تنومتری غیرتماسی و همچنین Pachymetry را در قالب یک دستگاه ارائه می دهد. CT-1P کاملاً خودکار است که نیاز به جوی استیک را برطرف می کند.

CT-1P Fully automated with touch screen

CT-1P  دارای یک طریق صفحه لمسی با عرض 8.5 اینچ می‌باشد. برای شروع اندازه گیری هر دو چشم ، کافی است مرکز مردمک را بر روی صفحه LCD لمس کنید. دستگاه به طور خودکار داده ها را اندازه گیری می‌کند و اطلاعات محاسبه چشم راست و چپ را در اختیار پزشک می‌گذارد.

Flexible & Space saving lay-out

صفحه کنترل صفحه لمسی قابل تنظیم ، اپراتور را قادر می سازد تا در هر مختصات مکانی از بیمار قرار گیرد ، زیرا صفحه کنترل در جهات مختلفی قرار می‌گیرد. CT-1P را می توان به صورت معمولی ، در برابر دیوار یا حتی در گوشه ای از اتاق قرار داد. بدنه جمع و جور ، اپراتور را قادر می سازد تا هنگام اندازه گیری حتی در مواردی که دریچه چشم بیمار باید باز شود ، بیمار را از موقعیتهای مختلف پشتیبانی کند.

Soft Air puff

Air-Puff تلطیف شده مورد استفاده برای اندازه گیری منجر به استرس کمتر و راحتی بیشتر برای بیمار در طول اندازه گیری می‌شود. CT-1P میزان هوای مورد نیاز هر چشم را کنترل می کند.

Safety Functions

CT-1P از توابع ایمنی جدیدی برخوردار است که به سبک کاملاً خودکار طراحی شده اند. این ابزار از یک عملکرد ایمنی نوآورانه برای حفظ فاصله از پیش تعیین شده (8-9 میلی متر) به صورت دستی بین قرنیه و نازل ، علاوه بر اعلان "TOO CLOSE" روی صفحه و هشدار زنگ اخطار در صورت نزدیک بودن به قرنیه نازل برخوردار است.

Reduced Nozzle maintenance

طراحی نازل CT-1P به جلوگیری از ورود گرد و غبار و بقایای داخل اتاق کمک می کند. این امر به میزان قابل توجهی نیاز به نگهداری نازل را کاهش می دهد و دقت اندازه گیری را بهبود می بخشد.

Adjusted IOP based upon Pachymetry

CT-1P برای جبران فشار داخل چشم (IOP) طبق فرمول پیش فرض (که قابل ویرایش است) از ضخامت قرنیه اندازه گیری شده (CCT) استفاده می کند. این محاسبه ، اندازه گیری صحیح IOP مربوط به هر ضخامت قرنیه را تضمین می کند.

ویژگی های کلیدی

Compact ergonomic design

Adjusted IOP based upon pachymetry

Fully automated one touch acquisition

Flexible and space saving layout

Build-in Printer

Soft Air-puff

Reduced nozzle maintenance

Additional measurement mode

محصولات دیگر

OMS-90, Operation microscope

میکروسکوپ جراحی (آنتریور- پوستریور) تاپکان سری 800 مدل OMS-800 Standard