میکروسکوپ جراحی مدل OMS-800 OFFISS

OMS-800 OFFISS, Operation microscope

Topcon OMS-800 OFFISS یک میکروسکوپ برجسته برای جراحی آنتریور و پوستریور چشمی است. OFFISS مخفف Optical Fiber Free Intravitreal Surgery System  است و عمل جراحی ویتراکتومی که با دو دست انجام می‌شود را ارائه می‌دهد که راحت تر ، ایمن تر و سریعتر است.

سیستم عدسی OFFISS متشکل از چندین لنز است که یک میدان دید وسیع و دید استریوسکوپی را ارائه می دهد. فیلتر زرد و روشنایی 3 جهته (20 ± و 40) یک سیستم روشنایی همه کاره را در اختیار می‌گذارد.

Topcon OMS-800 OFFISS دارای یک دو چشمی با زاویه متغیر ، ترمزهای الکترو مغناطیسی و یک X-Y Translator  است. مکانیزم تمرکز سریع موتوری اجازه می دهد تا نور به سرعت در حین جراحی بالا برود. یک میکروسکوپ جمع و جور و پایدار همراه با بازوی میکروسکوپ بلند ، انعطاف پذیری و تنوع در تنظیمات را در حین عمل تضمین می کند.  پدال پایی چند منظوره را می توان با توجه به سلیقه پزشک به صورت سفارشی تنظیم کرد.

ویژگی های کلیدی

OFFISS (Optical Fiber Free Intravitreal Surgery System)

Stereo variator

Slit illumination

Electromagnetic locking system

Dual motorized focusing sytems

Stain proof coated objective lens

Three directional illumination (±20 & 40)

Yellow filter for protection against phototoxity

XY-translator

Multifunction footswitch

محصولات دیگر

LM-8, Lensmeter

لنزومتر دستی تاپکان مدل LM-8

R-Evo smart S

r-evo smart s تلفیقی هوشمند از فن آوری های پیشرفته ، توانایی ها و اطمینان. R-Evo smart یک بستر یکپارچه برای جراحی آب مروارید و شبکیه است که در سه مدل مختلف در دسترس است. یک دستگاه فیکو یکپارچه همراه با پمپ دوگانه (Venturi و Peristaltic) این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی با کاربرد…

RM-800 Refractometer

اتورفکتومتر تاپکان مدل RM-800 همراه با جوی استیک