فتو اسلیت لمپ مدل SL-D701

SL-D701 Slit Lamp

SL-D701  یک فتواسلیت لمپ دیجیتال است که می تواند با نور هالوژن معمولی یا با نور LED استفاده شود. روشنایی LED ثبات رنگ را هنگام تنظیم شدت نور در اتاق قدامی و زجاجیه مانند التهاب را فراهم می‌سازد.
فتواسلیت لمپ SL-D701 ،  دارای چهار فیلتر برای بررسی پیشرفته است:

– cobalt filter
– red-free filter
– ND filter
– amber filter

Amber Filter کنتراست و رنگ تصویر شبکیه را بهبود می بخشد. SL-D701 دارای دوچشمی 12.5x و با قسمت بزرگنمایی موازی (6x, 10x, 16x, 25x, 40x)  برای مشاهده استریوسکوپی بسیار دقیق است. دکمه جوی استیک SL-D701  تقویت کننده نور برای مشاهده دقیق نور هالوژن و روشنایی LED را فراهم می کند.

™SL-D701 Blue Free Filter

فیلتر Blue Free Filter ترکیبی از فیلتر تحریک کننده و فیلتر Barrier می‌باشد. فیلتر Blue Free به اندازه 1.6 برابر از Cobalt Filter روشنتر می‌باشد. جزئیات Tear Flow و Scars را می توان با اعوجاج کمتر مشاهده کرد.

BG-5 background illumination

نور Topcon BG-5 Background از یک منبع LED سفید تشکیل شده است. نور پس زمینه برای استفاده در تصاویر کلی با بزرگنمایی کم مورد نیاز است. برای نور پس زمینه دو دیافراگم موجود است که منجر به روشنایی کم و زیاد می شود. BG-5 همچنین نور مادون قرمز را فراهم می کند که غدد میبومیا را برای ارزیابی یکپارچگی آن مورد استفاده قرار می‌دهد. تصاویر مشاهده شده را می توان بر روی صفحه رایانه نمایش داد و با دوربین Topcon DC-4 به صورت دیجیتالی ضبط کرد و برای آموزش و اسناد بایگانی کرد،BG-5 را می توان به طور انحصاری بر روی اسلیت لمپ Topcon مدل SL-D701 سوار کرد.

ویژگی های کلی

Five magnifications 6x, 10x, 16x, 25x, and 40x for daily specialist use

Halogen and LED illumination source available

Four filters for enhanced examination

Blue Free Filter™ system for 1.6x brighter fluorescein observation (Fluo model)

Optimal clarity, colour resolution and depth-of-field

Background illumination (BG-5) provides IR illumination which enables observation of Meibomian glands

BG-5 provides shadow free observation

DC-4 Digital camera compatible

محصولات دیگر