ALADDIN, Biometer

بایومتری و سیستم توپوگرافی منحصر به فرد ALADDIN نه تنها در محاسبه قدرت IOL بلکه در انتخاب IOL مناسب برای هر چشم پشتیبانی می کند. جراحی آب مروارید یکی از روشهای جراحی معمول و دقیق است که در سراسر جهان انجام می شود. بیماران و جراحان به طور یکسان انتظارات بسیار زیادی از نتایج پس از جراحی آب مروارید دارند ، بنابراین جراحی آب مروارید مدرن نیز به عنوان یک روش فیکو-رفرکتیو نامیده می شود. دستگاههای بیومتری قدیمی اطلاعات دقیقی را برای تعیین قدرت کروی IOL ارائه می دهند ، اما کمبود اطلاعات برای درک کامل ویژگیهای رفرکتیو چشم است.

ALADDIN با در نظر گرفتن سه نکته اساسی ساخته شد:

سرعت

تمام اندازه گیری های لازم در کمتر از 5 ثانیه انجام می شود.

دقت

فن آوری Interferometry اثبات شده و فناوری جدید RCR اطلاعات بسیار دقیق محور و شعاع قرنیه را برای تعیین دقیق قدرت IOL ارائه می دهند.

راحتی در استفاده

اوپراتور برای چاپ گزارش IOL با تعیین دقیق قدرت IOL ، تنها 3 کلیک فاصله دارد. مانیتور صفحه نمایش لمسی رنگی 10.1 اینچی با زاویه دید گسترده ای که دارد بسیار کارآمد و راحت است.

Precise IOL power calculation

هر فرمول محاسبهIOL برای دستیابی به نتایج مطلوب به بهترین دقت ممکن برای اندازه گیری طول محوری (axial length) و شعاع قرنیه (corneal radii) نیاز دارد. فناوری Interferometry به عنوان استاندارد طلایی برای دستیابی به اندازه گیری دقیق در نظر گرفته می شود. Aladdin همچنین از این فناوری اثبات شده استفاده می کند و به دلیل طراحی اختصاصی قادر به نفوذ در درصد بسیار بالای آب مروارید است. Topcon فناوری جدید RCR (شعاع واقعی قرنیه) خود را معرفی می کند که ALADDIN را قادر می سازد تقریباً تجزیه و تحلیل کند. 1000 عدد اندازه گیری با قطر 3 میلی متر و اندازه گیری شعاع قرنیه به همان اندازه قابل اعتماد و قابل تکرار است که اتوکراتو-رفرکتومترهای Topcon نیز هستند. این امر در تعیین IOL دقت بسیار بالایی را برای جراح فراهم می کند.

Efficient reporting

ALADDIN دارای سه طرح خلاصه گزارش دهی برای پشتیبانی از تصمیم جراح و پشتیبانی رابط بین جراح و بیمار برای انتخاب بهترین IOL ممکن برای چشم است.

گزارش IOL Power

مروری بر IOL برای هر مدل IOL یا فرمول IOL داده شده برای هر دو چشم.

گزارش اندازه گیری

مروری بر تمام اندازه گیری های انجام شده برای هر دو چشم.

گزارش ALADDIN

مروری بر ویژگی های مهم توپوگرافی و پاپیلاری هر دو چشم که بر انتخاب IOL تأثیر می گذارند. علاوه بر این، داده های بسیار دقیق در مورد هر ویژگی اندازه گیری مانند توپوگرافی قرنیه نیز می توانند به طور مستقیم از صفحه های داده جداگانه چاپ شوند.

Placido Topography

ویژگی اصلی ALADDIN سیستم توپوگرافی کامل پلاسیدو داخلی آن است که نه تنها به جراح در انتخاب IOL برتر خود کمک می‌کند، بلکه تمام قابلیت های تشخیصی اضافی هر توپوگرافیست مستقل را نیز ارائه میدهد. از تشخیص و تجزیه و تحلیل بی نظمی های قرنیه گرفته تا لنزهای تماسی متناسب ، ALADDIN طیف گسترده ای از قابلیت ها را ارائه می دهد.

Onboard Barret Formulae (available in Aladdin HW3.0 only)

دکتر Graham D. Barrett در سال 2013 مجموعه فرمول Barrett را توسعه داد. این فرمول قرنیه خلفی را در نظر می گیرد ، موقعیت لنز را برای هر بیمار منفرد محاسبه می کند و ضخامت لنز اندازه گیری شده را در نظر می گیرد نه برآورد بر اساس سن بیمار. فرمول جهانی II که توسط دکتر Barrett تهیه شده است ، روشی برای پیش بینی قدرت IOL بر اساس اپتیک Gaussian است و از این اطلاعات برای محاسبه اثر قدرت سیلندر در قرنیه استفاده می کند. فرمول دکتر Barrett ضخامت و شکل کارگذاشتن IOL را نیز در نظر می گیرد ، که یک روش پیچیده تر برای پیش بینی و ترجمه قدرت سیلندر را ارائه می دهد. این فرمول قادر است انحنای قرنیه خلفی را برای یک بیمار با استفاده از یک مدل شاخص به جای اندازه گیری مستقیم پیش بینی کند. نسخه جدید Aladdin ضخامت لنز را به دقت اندازه گیری می کند ، که یکی از اجزای مهم فرمول Barrett است.

New: onboard Olsen Formula (available in Aladdin HW3.0 only)

ALADDIN HW3.0 اندازه گیری دقیق ساختارهای داخلی چشم از جمله ضخامت قرنیه مرکزی و ضخامت لنز کریستالی را ارائه می دهد. آن اندازه گیری هایی که در ترکیب با فرمول محاسبه IOL Olsen استفاده شده است ، محاسبات دقیق IOL را تقریباً در انواع چشم ها بدون در نظر گرفتن اندازه فراهم می کند. فرمول Olsen از مفهوم تازه توسعه یافته دکتر Olsen با نام ثابت C-constant استفاده می کند که موقعیت لنز موثر (ELP) را هنگام انجام کار در ایمپلنت های IOL پیش بینی می کند. این مدل همچنین موقعیت لنز IOL های اتاق قدامی را پیش بینی می کند.

ویژگی های کلیدی

Point & shoot acquisition: all necessary measurements are taken in under five seconds

Proven Interferometry technology delivers accurate axial length, lens thickness, and central corneal thickness information

Nine Measurements in one single instrument

The operator is only three clicks away from printing the IOL report

Precise IOL power calculation formulae and generic Toric IOL calculator including the Abulafia-Koch astigmatic regression formula

On-board Barrett IOL Calculation Suite including the Barrett Rx, The Barrett Toric IOL Calculator, the Barrett True K and the Barrett Universal II formulae

Built-in full Placido topography system offers all the additional diagnostic capabilities of any stand-alone topographer

محصولات دیگر

SUPERFIELD NC

شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم.

OCT Maestro 2

دستگاه توموگرافی چشمی تاپکان با طول موج 840 نانومتر مدل Maestro 2

14D

لنز ولک مدل 14D