اتورفرکتومتر مدل RM-800

RM-800 Auto Refractometer

KR / RM-800  از یک صفحه لمسی رنگی 8.5 اینچی برای کنترل عملکردهای اصلی و عملکرد جوی استیک به دلیل کاهش 23 درصدی وزن نسبت به مدل های قبلی بهره می برد. سیستم های Topcon بخاطر دقت فناوری Rotary Prism به شهرت رسیده اند و اثبات شده‌اند، که این فناوری در سری KR/RM-800 بکار گرفته شده است ، بنابراین اندازه‌گیری دقیق و ثابت به لطف این فناوری برای شما یک امر عادی خواهد بود.

8.5inch LCD touchscreen panel

KR-800 / RM-800 به صفحه نمایش لمسی رنگی 8.5 اینچی مجهز شده است که دارای آیکون های واضح و خوانا است که به شما امکان کنترل کامل دستگاه در حین اندازه گیری را می دهد.

Smoother operation

توانایی Topcon در مهندسی کاهش وزن تقریباً 23٪ باعث عملکرد نرمتر دستگاه هنگام استفاده از جوی استیک شده است. همه اینها به یک فرآیند اندازه گیری گیری مناسب تر و نتیجه نهایی دقیق تر کمک می کند.

One touch lock

هر دو مدل KR/RM-800 دارای قفل سریع و آسان برای استفاده هستند.

Easy load printer

پرینتر در هر دو مدل KR/RM-800 با حذف نیاز به بارگذاری رول های جدید پرینت، در وقت شما صرفه جویی می کند. شما فقط رول جدید را رها کرده و چاپ می کنید.

ویژگی های کلی

Topcon’s Rotary Prism Technology for unparalleled accuracy

Simple to use

8.5inch LCD touchscreen panel

LAN connectivity

محصولات دیگر

KR-800 Kerato / Refractometer

اتوکراتورفرکتومتر تاپکان مدل KR-800 همراه با جوی استیک

90D

90D Volk 90D  مشهورترین لنز فوندوسکوپی است و تا به امروز استاندارد طلایی در اتاق های معاینه در سراسر جهان را از آن خود کرده است. مشخصات ساده 90D همراه با مشخصات اپتیکی، این لنز را به یک لنز عالی تبدیل کرده است. این لنز یک انتخاب مناسب برای معاینه عمومی و تصویربرداری از شبکیه…