r-evolution cr

تلفیقی هوشمند از فن آوری های پیشرفته ، توانایی ها و اطمینان. R-Evolution CR یک بستر یکپارچه برای جراحی آب مروارید و شبکیه است که در سه مدل مختلف در دسترس است. یک دستگاه فیکو-ویترکتومی کاملاً یکپارچه با پمپ دوگانه (پریستالتیک و ونتوری) و سه منبع نور LED مستقل

این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی با کاربرد آسان و همچنین یک تنظیم فوق العاده ساده برای کار آسان تر با دستگاه نیز می باشد.​

ویژگی منحصر بفرد سیالات

سیال R-Evo Smart مبتنی بر دو پمپ با بازده بالا ، مجهز به سطح جریان بالا و خلا است و با استفاده از کاست یکبار مصرف I / A مدیریت می شود. پمپ پریستالتیک مبتنی بر جریان برای عملکرد سریعتر و روانتر روتور توسط موتور پله ای کورد استفاده قرار می گیرد. یک طراحی غلتکی بهینه شده هرگونه نوسان را از بین می برد. پمپ Venturi مبتنی بر خلا کنترل و انعطاف پذیری سیستم را در کلیه روشهای جراحی در هر دو عمل جراحی آب مروارید و شبکیه (R-Evo smart® S و R-Evo smart® CR) بهبود می بخشد.

سیستم تزریق پیشرفته

R-Evo smart دو حالت مختلف در خصوص تزریق را ارائه می دهد: تغذیه از طریق قطب IV که قابل برنامه ریزی بوده و تزریق فعال کنترل شده توسط ریز پردازنده ها. برخلاف مدل های رایج ، سیستم تزریق فعال کنترل شده با ریزپردازنده ، دارای واکنش سریعتر به تغییر جریان بوده و سطح فشار IOP را ثابت می کند.

فناوری Minimal Stress

فناوری Minimal Stress تنها سیستمی در بازار است که حرکت واقعی نوک Handpiece را در حین جراحی اندازه گیری می کند و میزان انرژی منقل شده را کنترل می‌کند.

Minimal Stress با بهینه سازی انرژی در کم‌ترین سطح ، ایمن ترین عمل آب مروارید را تضمین می کند.

سیستم نوردهی LED

R-Evolution® CR به سه منبع نور LED مستقل و با بازده بالا و عاری از انتشار UV و IR مجهز شده است.

سیستم روشنایی LED به جراحان این امکان را می دهد مشاهده بافت ها را به طور کامل انجام دهند و حداکثر محافظت در برابر پدیده Phototoxicity را تضمین می کند.

نمودار موقعیت منابع ال ای دی های R-Evolution® CR را در ایمن ترین فرکانس نور سفید (نور خورشید) نشان میدهد.

سیستم کنترل دینامیک IOP

این سیستم برای اطمینان از حداکثر پایداری محفظه و ایمنی بیمار طراحی شده است. کنترل دینامیکی IOP همچنینمی تواند با حفظ فشار داخل چشم ، خطرات ناشی از فشار زیاد و افزایش فشار را از بین ببرد

محافظت از عصب بینایی به صورت بهینه شده

R-Evolution® CR دارای یک الگوریتم اختصاصی و اختراع به ثبت رسیده است که قادر است در زمان واقعی فشار تزریق عصب بینایی را محاسبه کرده و بهترین فشار تزریق را به منظور تضمین بیشترین محافظت از عصب بینایی و شبکیه پیشنهاد کند.

کنترل دقیق فشار عروق

R-Evolution® CR دارای یک الگوریتم اختصاصی و اختراع به ثبت رسیده است که قادر است در زمان واقعی فشار تزریق عصب بینایی را محاسبه کرده و بهترین فشار تزریق را به منظور تضمین بیشترین محافظت از عصب بینایی و شبکیه پیشنهاد کند. ANGel ™ به R-Evolution® CR اجازه می دهد تا فشار عروقی بیمار را اندازه گیری کند و هنگامی که فشار تزریق شده مشخص شود جریان خون وارده به عصب بینایی برای یک جراحی ایمن تضمین می شود.

کنترل از طریق پدال پایی

پدال بی سیم قابل برنامه ریزی ، دو خطی و بی سیم بسیار پیشرفته برای کنترل کامل 20 عملکرد مختلف

تنظیم صفحه لمسی با کاربرد آسان و تخصیص عملکرد سفارشی

قابلیت برنامه ریزی اختصاصی برای عمل های قدامی و خلفی

حداکثر انعطاف پذیری با کنترل خطی دوتایی

محصولات دیگر

OMS-800 PRO, Operation microscope

میکروسکوپ جراحی (آنتریور- پوستریور) تاپکان سری 800 مدل OMS-800 Standard

CT-1P, Non-contact tonometer

تونومتر غیر تماسی تاپکان مدل CT-1P همراه با پکیمتری برای اندازه گیری ضخامت قرنیه

RM-800 Refractometer

اتورفکتومتر تاپکان مدل RM-800 همراه با جوی استیک