یونیت مدل IS-100

IS-100, Instrument stand

یونیت IS-100 راحتی ، کارایی و طراحی را در یک یونیت جمع و جور با قیمت مناسب تركیب می كند. IS-100 که در دو مدل برای راست دستها و چپ دستها طزاحی شده است ، امکان استفاده از دو دستگاه را روی یک میز کشویی فراهم می کند که دسترسی بیمار را به مراتب راحت‌تر می‌کند. یونیت را می توان با یک Trial Lens Set تکمیل کرد. طراحی مدرن و ترکیب رنگ آن با هر دکوراسیون اتاق معاینه سازگار است.

IS-100 به دلیل طراحی منحصر بفردی که دارد به راحتی در فضاهای محدود نصب می‌گردد. صفحه کنترل آن کنترل کامل عملکرد صندلی ، چراغ اتاق ، جابجایی بین دستگاههای متصل به یونیت و سایر ویژگی ها را فراهم می کند.

IS-100  را می توان با صندلی چشم پزشکی مدل OC-9 ترکیب کرد، که دارای ارتفاع زیاد با حرکتی نرم و آرام می‌باشد. بازوی فوروپتر اختصاصی با قفل مکانیکی (VT-670) یا مکانیزم ضد تعادل (VT-671) در دسترس است که تنظیمات متنوعی را فراهم می‌کند.

ویژگی های کلی

Small footprint

Intuitive control panel

Extended chair elevation stroke with smooth and silent movement

Scratch resistant and easy to clean table top

Various chair options available in color and reclinability

محصولات دیگر

R-Evolution

r-evolution طراحی شده برای اجرای فن آوری های نوآورانه و رویارویی با همه نیازهای جراحی از طریق سخت افزار و نرم افزار سیستم پمپ دوگانه مایعات R-Evolution® توسط یک سیستم پمپ دوگانه ، بر اساس آخرین فناوری ، یکی با کنترل جریان (پریستالتیک) و دیگری با کنترل خلاء اداره می شود. انتخاب آسان بین پمپ…

R-Evo smart® CR

R-Evo smart® CR تلفیقی هوشمند از فن آوری های پیشرفته ، توانایی ها و اطمینان. R-Evo smart® CR یک بستر یکپارچه برای جراحی آب مروارید و شبکیه است که در سه مدل مختلف در دسترس است. یک دستگاه فیکو-ویترکتومی کاملاً یکپارچه با پمپ دوگانه (پریستالتیک و ونتوری) و دو منبع نور LED مستقل این دستگاه…