TRK-2P

TRK-2P, Kerato-refractometer, tono-pachymeter

TRK-2P  یک دستگاه همه کاره 4 در 1 است.  تنها با یک لمس نوک انگشت روی صفحه لمسی، نه تنها Refract-Keratometry اندازه گیری می شود بلکه Tono-Pachymetry نیز اندازه گیری می شود

TRK-2P  ترکیبی از یک رفرکتومتر ، کراتومتر ، تنومتر غیر تماسس و یک پکیمتر در در قالب یک دستگاه است. TRK-2P دارای یک سیستم تراز بندی کاملاً خودکار با عملکرد اندازه گیری خودکار است. اندازه جمع و جور و صفحه کنترل صفحه لمسی رنگی 8،5 “چرخشی، انعطاف پذیری کامل را برای اپراتور و همچنین برای محل قرارگیری دستگاه فراهم می کند. TRK-2P به دلیلی فناوری منحر به فرد Rotary Prism فقط با یک لمس نوک انگشت روی صفحه کنترل ، TRK- ، هر دو چشم را دقیق اندازه می‌گیرد.

Cataract mode

TRK-2P یک عملکرد داخلی دارد که امکان اندازه گیری بیمارانی را که دارای آب مروارید یا کدورت هستند را فراهم می کند. این عملکرد به صورت خودکار یا دستی کار می کند.

Soft air-puff

طراحی نازل و نرم افزار بهبود یافته میزان مطلوب هوای مورد نیاز برای هر اندازه گیری IOP را کنترل می کند. یک دمنده هوای نرمتر باعث راحتی بیشتر بیمار می شود و منجر به بهبود تجربه اندازه گیری می شود.

Adjusted IOP based upon pachymetry

بسته به قرنیه می توان از عملکرد pachymeter داخلی برای تنظیم مقدار IOP اندازه گیری شده استفاده کرد. اگر ضخیم تر یا نازک تر از حد متوسط باشد، فرمول یکپارچه برای تنظیم IOP می تواند توسط پزشک بکار گرفته شود.

ویژگی های کلیدی

4in1: refraction, keratometry, tonometry and pachymetry

Fully automated with rotatable control touch panel

Soft air-puff

Adjusted IOP based upon pachymetry

Ergonomic design

Small footprint

محصولات دیگر

DRI OCT Triton Plus

دستگاه OCT تاپکان با طول 1050 نانومتر