آنژویگرافی و فوندوس کمرا

TRC-NW8, Non-mydriatic fundus camera

Topcon TRC-NW8  یکی از پیشرفته ترین دوربین ها در حوزه دوربین های غیر تزریقی است. این دوربین یک دستگاه همه کاره و با قابلیت non-mydriatic colour و Red-free  است.

 

 

 

Fundus

TRC-NW8 با دوربین دیجیتال 16 مگاپیکسلی Nikon D-700 ارائه می شود که پزشک را قادر می سازد تا بهترین جزئیات را بزرگنمایی کند. این دوربین خاص دارای زاویه 45 درجه است که Fovea و Macula را پوشش می دهد. نُه عدد Fixation Target امکان عکسبرداری از نه تصویر را فراهم می کند که می تواند با استفاده از IMAGEnet i-base تجمیع شده تا یک نمای دقیق و کلی را شکل دهد(برای این عملکرد حالت موزاییک اتوماتیک auto-mosaic که مربوط به i-base IMAGEnet است مورد نیاز است) عکاسی استریو و یک فیلتر واقعی red-free یکی از استانداردها در TRC-NW8 است.

Ease of use

در TRC-NW8 با فشار دادن تنها یک دگمه که بر روی جوی استیک تعبیه شده عکسبرداری خودکار ، فوکوس خودکار و نوردهی خودکار ، تصاویر واضح با جزئیات زیادی انجام میشود. در کوتاهترین زمان ، پزشک می تواند بین تصاویر رنگی ، red-free و تصاویر فلورسئین انتخاب کند.

NHS compliant

TRC-NW8 دارای تأییدیه NHS از کشور انگلیس است که برای غربالگری بیماری رتینوپاتی دیابتی مورد استفاده قرار می‌گیرد

Patient comfort

میزان شدت کمتر فلاش باعث راحتی بیشتر بیمار می‌گردد که این امر پزشک را قادر می سازد در زمان کمتری تصاویر بیشتری را ثبت کند. حداقل اندازه مردمک 3.3 میلی متر لازم است.

ویژگی های کلی

Colour & red free

30°and 45° angle available

Wide 85° angle of coverage with internal fixation

Auto-focus & auto-shoot

Panoramic overview with optional mosaic module

Small pupil capability down to 3.3mm

Anterior support

Stereo photography

محصولات دیگر

CV-5000PRO, Vision tester

فوروپتر دیجیتال تاپکان مدل CV-5000 PRO