r-evolution

طراحی شده برای اجرای فن آوری های نوآورانه و رویارویی با همه نیازهای جراحی از طریق سخت افزار و نرم افزار

سیستم پمپ دوگانه

مایعات R-Evolution® توسط یک سیستم پمپ دوگانه ، بر اساس آخرین فناوری ، یکی با کنترل جریان (پریستالتیک) و دیگری با کنترل خلاء اداره می شود. انتخاب آسان بین پمپ های پریستالتیک و ونتوری از طریق یک کاست I / A کارآمد. سیالات از پیش تعیین کننده حداکثر انعطاف پذیری و ایمنی را در عمل جراحی قدامی و خلفی را با هر یک از تکنیک های مورد استفاده تضمین می کند.

سیستم تزریق دوگانه

سیستم تزریق R-Evolution® از دو حالت مختلف ورود سیالات تشکیل شده است: با استفاده از گرانش قطب IV با قابلیت برنامه ریزی یکپارچه و تزریق کنترل شده با هوا. برخلاف حالت رایج استفاده از طریق I/V Pole ، حالت تزریق با کنترل هوا با تکنولوژی پیشرفته به جراح اجازه می دهد تا با استفاده از یک منبع تحت فشار Irrigation با هوای استریل درون مخزن ، سطح فشار IOP را ثابت کند.

سیستم کنترل IOP دینامیک

الگوریتم اختصاصی Dynamic IOP Control قادر است فشار داخل چشم را ثابت حفظ کند و عملاً خطرات ناشی از فشار زیاد را از بین ببرد. این سیستم حداکثر ثبات اتاق چشم و ایمنی بیمار را تضمین می کند.

تکنولوژی MINIMAL STRESS

فناوری Minimal Stress تنها سیستمی در بازار است که حرکت واقعی نوک Handpiece را در حین جراحی اندازه گیری می کند و میزان انرژی منقل شده را کنترل می‌کند.

Minimal Stress با بهینه سازی انرژی در کم‌ترین سطح ، ایمن ترین عمل آب مروارید را تضمین می کند.

سیستم نوردهی LED

R-Evolution به سه منبع نوری LED مستقل و عاری از انتشار UV و IR مجهز شده است.

سیستم روشنایی LED به جراحان این امکان را می دهد مشاهده بافت ها را به طور کامل انجام دهند و حداکثر محافظت در برابر پدیده Phototoxicity را تضمین می کند.

کنترل از طریق پدال پایی

مجهز به پدال پایی هوشمند که برای کنترل کامل ، انعطاف پذیری و راحتی طراحی شده است ، همچنین طیف گسترده ای از برنامه ریزی ، عملکرد دقیق و بالاترین سطح ایمنی را ارائه می دهد. کنترل همزمان خطی دو عملکرد مختلف با حرکات روان بالا، پایین و چپ به راست

محصولات دیگر

SUPERFIELD NC

شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم.

R-Evolution

r-evolution طراحی شده برای اجرای فن آوری های نوآورانه و رویارویی با همه نیازهای جراحی از طریق سخت افزار و نرم افزار سیستم پمپ دوگانه مایعات R-Evolution® توسط یک سیستم پمپ دوگانه ، بر اساس آخرین فناوری ، یکی با کنترل جریان (پریستالتیک) و دیگری با کنترل خلاء اداره می شود. انتخاب آسان بین پمپ…