dc-4 camera

SL-D301 , SL-D701

DC-4  یک دوربین دیجیتال برای ضبط تصاویر ثابت یا فیلم ها برای تجزیه و تحلیل جزئیات در حوزه تشخیص است. DC-4 دارای یک چیپ ست 5 مگاپیکسلی CMOS برای ضبط واضح مشابه کیفیت مشاهده دو چشمی است. DC-4 بسیار User-friendly است ، تصاویر و فیلم ها با فشار دادن دکمه جوی استیک اسلیت لمپ ساخته می شوند. با همکاریinfra-red cut  برای حساسیت به نور مادون قرمز BG-5 است ، و غده های Meibomian   به وضوح قابل مشاهده است. بویسیله این دوربین اسلیت لمپ مدل SL-D301 به یک فتواسلیت لمپ بسیار کارآمد تبدیل میشود که در امر آموزش و تحقیق بسیار مفید میباشد.

 

Smart capture function

دوربین دیجیتال DC-4 دارای عملکرد ضبط هوشمند است. به سرعت می توان یک سری از پنج تصویر را که بهترین تصویر را می توان انتخاب کرد ، به دست آورد. عملکرد ضبط هوشمند ، تصاویر ناموفق یا تصاویر تار را به خصوص در کودکان و در حالت پلک زدن بیش از حد به حداقل می رساند.

Auto exposure function

با تنظیم سرعت شاتر و افزایش سنسور ، روشنایی تصویر به طور خودکار جبران می شود. در نتیجه مشاهده دو چشمی و تصویر نهایی تعادل رنگ یکسانی دارند.

ویژگی های کلی

Infra-red cut filter to capture meibomian glands

Five megapixel CMOS chipset

Smart capture function

Auto exposure function

Easy capture with slit lamp joystick button

IMAGEnet i-base software included

محصولات دیگر

90D

90D Volk 90D  مشهورترین لنز فوندوسکوپی است و تا به امروز استاندارد طلایی در اتاق های معاینه در سراسر جهان را از آن خود کرده است. مشخصات ساده 90D همراه با مشخصات اپتیکی، این لنز را به یک لنز عالی تبدیل کرده است. این لنز یک انتخاب مناسب برای معاینه عمومی و تصویربرداری از شبکیه…

OMS-800 Standard, Operation microscope

میکروسکوپ جراحی (آنتریور- پوستریور) تاپکان سری 800 مدل OMS-800 Standard