r-evolution

طراحی شده برای اجرای فن آوری های نوآورانه و رویارویی با همه نیازهای جراحی از طریق سخت افزار و نرم افزار

سیستم پمپ دوگانه

مایعات R-Evolution® توسط یک سیستم پمپ دوگانه ، بر اساس آخرین فناوری ، یکی با کنترل جریان (پریستالتیک) و دیگری با کنترل خلاء اداره می شود. انتخاب آسان بین پمپ های پریستالتیک و ونتوری از طریق یک کاست I / A کارآمد. سیالات از پیش تعیین کننده حداکثر انعطاف پذیری و ایمنی را در عمل جراحی قدامی و خلفی را با هر یک از تکنیک های مورد استفاده تضمین می کند.

سیستم تزریق دوگانه

سیستم تزریق R-Evolution® از دو حالت مختلف ورود سیالات تشکیل شده است: با استفاده از گرانش قطب IV با قابلیت برنامه ریزی یکپارچه و تزریق کنترل شده با هوا. برخلاف حالت رایج استفاده از طریق I/V Pole ، حالت تزریق با کنترل هوا با تکنولوژی پیشرفته به جراح اجازه می دهد تا با استفاده از یک منبع تحت فشار Irrigation با هوای استریل درون مخزن ، سطح فشار IOP را ثابت کند.

سیستم کنترل IOP دینامیک

الگوریتم اختصاصی Dynamic IOP Control قادر است فشار داخل چشم را ثابت حفظ کند و عملاً خطرات ناشی از فشار زیاد را از بین ببرد. این سیستم حداکثر ثبات اتاق چشم و ایمنی بیمار را تضمین می کند.

تکنولوژی MINIMAL STRESS

فناوری Minimal Stress تنها سیستمی در بازار است که حرکت واقعی نوک Handpiece را در حین جراحی اندازه گیری می کند و میزان انرژی منقل شده را کنترل می‌کند.

Minimal Stress با بهینه سازی انرژی در کم‌ترین سطح ، ایمن ترین عمل آب مروارید را تضمین می کند.

سیستم نوردهی LED

R-Evolution به سه منبع نوری LED مستقل و عاری از انتشار UV و IR مجهز شده است.

سیستم روشنایی LED به جراحان این امکان را می دهد مشاهده بافت ها را به طور کامل انجام دهند و حداکثر محافظت در برابر پدیده Phototoxicity را تضمین می کند.

کنترل از طریق پدال پایی

مجهز به پدال پایی هوشمند که برای کنترل کامل ، انعطاف پذیری و راحتی طراحی شده است ، همچنین طیف گسترده ای از برنامه ریزی ، عملکرد دقیق و بالاترین سطح ایمنی را ارائه می دهد. کنترل همزمان خطی دو عملکرد مختلف با حرکات روان بالا، پایین و چپ به راست

محصولات دیگر

TRC-50DX, Fundus Camera

دستگاه آنژیوگرافی تاپکان مدل TRC-NW8

3MIRROR/NO FLANG

3Mirror طراحی 3 آینه همان نماهای G-3 Gonio را ارائه می دهد اما در یک طراحی اکریلیک با وزن کمتر لنزهای بدون پوشش (Uncoated Type) برای معاینات تشخیصی ایده آل هستند در حالی که لنزهای روکش دار (Coated Type) برای درمان های لیزری مناسب هستند زاویه آینه ها نسبت به هم بزرگنمایی تصویر میزان بزرگنمایی…