فوروپتر دیجیتال مدل CV-5000PRO

CV-5000PRO, Vision tester

CV-5000PRO  یک فوروپتر اتوماتیک با استاندارد بالا است که آخرین ویژگی های رفرکتیو خودکار را ارائه می کند. از ویژگی های آن می توان به سرعت دستگاه در جابجایی لنزها و هد کوچک دستگاه اشاره کرد و می توان از طریق چندین کنترل کننده با آن کار کرد. طراحی جمع و جور و مدرن ، کار با دستگاه را در عین حرفه‌ای بودن برای پزشک آسان می‌سازد. برای انجام آزمایش های نزدیک ، منبع نور نزدیک نمودار در CV-5000PRO گنجانیده شده است.

One dial operation with KB-50S

از طریق استفاده از کنترل پنل KB-50S اپراتور می تواند تمام عملکردهای CV-5000PRO را کنترل کند. KB-50S به یک صفحه نمایش لمسی LCD رنگی بزرگ مجهز است و بهترین نمای کلی را در مورد نتایج رفرکتیو ارائه می دهد. تنظیمات شخصی مانند sreen layout و روش کار را می توان تعریف کرد.

Optional wireless tablet operation

یک تبلت می تواند به عنوان یک کنترل کننده همه کاره برای CV-5000PRO استفاده شود. از i-Pad یا تبلت های دیگر می‌توان استفاده کرد.

ویژگی های کلیدی

Compact design keeping interaction with the patient

Fast lens rotation

Lenses with high anti-reflex coating

Near chart LED illumination

One dial operation with KB-50S

Fully programmable display layout

Programmable refraction course sequences

Optional wireless tablet operation

Sales support functions

User friendly interface

محصولات دیگر

R-Evo smart S

r-evo smart s تلفیقی هوشمند از فن آوری های پیشرفته ، توانایی ها و اطمینان. R-Evo smart یک بستر یکپارچه برای جراحی آب مروارید و شبکیه است که در سه مدل مختلف در دسترس است. یک دستگاه فیکو یکپارچه همراه با پمپ دوگانه (Venturi و Peristaltic) این دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی با کاربرد…

CT-800, Non-contact tonometer

تونومتر غیر تماسی تاپکان مدل CT-800 مدل جوی استیک دار